Hakkımızda

Ahşabın Özüne Yolculuk

Acarkon, bir aile yapısında yaklaşır. Kendisini tercih eden herkesi sıcak bir ilgi ve gerçek bir kaliteyle karşılar. Yaptığı her ürünün arkasında durarak gerçek güven ortamı sağlar. Ortaya çıkardığı değerlerle ahşabı yaşamla buluşturur, konforu her detayında hissettirir. 

Acarkon’u tercih etmek, bir aileye girmektir. Bu ailenin yeni bir üyesi olmak ise en ayrıcalıklı histir.

Hakkımızda

İşte biz de bu eşsiz değerin içinde yaşıyoruz. Üç kuşaktır insanların hayatlarına dokunuyor, yaşam alanlarını yeniliyoruz. Konya’da temellerini attığımız markamız ile bir yaşam stili ortaya çıkararak doğayla insanları buluşturuyoruz. Özünde doğa olan bu yolcuğumuzu kuşaktan kuşağa aktarırken kaliteden ve özveriden asla vazgeçmiyoruz. Zaten hikayemizin en güçlü kahramanları her zaman bu ilkelerimiz oldu. Çünkü, ormanın derinlerinden başlayan ve yaşam alanlarıma kadar uzanan bu yaşam tarzı, büyük bir hassasiyet isteyen bir konudur. Biz de bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak çalışmaktayız. 

Ahşap yaşam tarzı için gösterdiğimiz bu özveri, bizi tercih edenlerle aramızda güçlü bir bağ oluşturdu. Birlikte büyüttüğümüz bu sevgiyle de büyük bir markanın doğuşuna vesile olduk. Evet Acarkon’un. Konya’da parke, kapı, ahşap ve ağaç ürünleri dendiğinde akıllara ilk gelen olmak da buraya dayanıyor, ilkelerimize. Biz kültürümüzü korumaya ve yaşatmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda ahşabın olduğu her alanda kaliteli bir şekilde hikayemizi yazıyoruz. Sektöre öncülük eden yapımızı çelik kapı kategorisinde de göstererek insanlara istedikleri gerçek kaliteyi sunuyoruz. Gücümüzü sürekli olarak yükseltirken yolculuğumuzun güçlü çözüm ortakları AGT ile de ortak hayallere ilerliyoruz. Sunduğumuz yaşam stilleriyle hayatları doğayla buluşturuyor, huzura ve mutluluğa eşlik ediyoruz. 

Birbirinden kaliteli ahşap ürünleri ürettiğimiz 5000 m2’lik fabrikamızda durmadan çalışıyor, 500 m2 showroom bölümümüzde de eserlerimizi sizlere sergiliyoruz. Hem yenilikler ortaya çıkarıyor hem de sürekli olarak geliyoruz. Bu kültürün bir parçası olmanızı da çok istiyoruz. Acarkon ailesi olarak doğa yolculuğumuza sizleri de davet etmekten büyük bir mutluluk duyarız. 

E-Bültene Kayıt Olarak Yeni Ürünlerden Ve Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz...